Pages

12 Kasım 2011 Cumartesi

V-pills İçindekiler


V-Pills Penis büyütme özelliği yanında, cinsel isteği arzuyu ve performans arttırıcı özelliği ile yıllardır bilinen bir takım doğal afrodizyaklar içermektedir. Peniste bulunan corpa cavernosa süngerimsi dokuyu büyülterek ve genişleterek büyüme sürecine etkide bulunmaktadır.
Haplar doğal bir bitkisel tedavi olup yan etkileri görülmemiştir. Eğer tıbbi kaygılarınız mevcutsa içeriğindeki maddeleri doktorunuz ya da sağlık uzmanınızla gözden geçirebilirsiniz.

B3 Vitamini ( Niasin )

Niasin (B3 Vitamini) birçok yiyecekte bulunan temel bir vitamindir. İnsan bedeni niasini 50'den fazla kimyasal reaksiyonda kullanır. Niasin vücutta kılcal damarları genişleterek sinir uçlarının son bulduğu yerlere kan akışını çoğaltmaktadır. Niasinin vücut hücrelerine enerji sağlayan koenzimler açısından hayati önem taşımaktadır. Bu önemli vitamin aynı zamanda seks hormonlarının sentezi için gerekli ve çok önemlidir.

E Vitamini ( D-Alpha Tocopheryl Succinat )

E vitamini hücre zarlarını korur. Serbest radikallerin yayılmasını önlemek için doymamış yağ asitlerini oksijen ve oksidasyonun saldırısından korur. Bu antioksidan süreçlerle yok edilemez (C Vitamini gibi) ve fonksiyonunu tekrarlar. E Vitamini havadan gelen toksinlere karşı bir duvar oluşturur ve hücrelerin zarar görmesini önlemeye çalışır. Onun sağladığı antioksidan koruma kanseri, kalp krizini, felci önleyebilir, kötü kolesterolü düşürebilir ve kan pıhtılarını önleyebilir. E Vitamini bağışıklık sistemi oluşturur ve yaşlanmayı geciktirir.

Alıç Meyvesi ( Crataegus Pinnatifida )

Alıç meyvesi bioflavonoidler açısından zengin olup damarları rahatlatır ve genişletir. Bu bileşimler kalbe kan ve oksijen akışını güçlendiren güçlü antioksidanlardır. Böylece kalbin dolaşımı sağlamak için sarf etmesi gereken gücü azaltır ve bu da kan basıncını ve kalp kasına baskıyı düşürür. Alıç meyvesindekii bioflavonoid maddeler kan damarlarının duvarlarını güçlendirir ve bedenin diğer bölümlerine kan akışını kolaylaştırır.

Keçiboynuzu Bütün Bitki ( Epimedium Sagittatum )

Erkekte ve kadında libidoyu yükselten bir afrodizyaktır ve erkeklerde penisin sertleşme fonksiyonunu arttırır. Epimedium olarak bilinen keçiboynuzu ilk olarak eski klasik Çin tıp metinlerinde tanımlanmıştır. Günümüzde keçiboynuzu Geleneksel Çin Tıbbında önemli bir yere sahiptir ve dünya genelinde popüler olmuştur.

Catuaba Kabuğu ( Erythroxylum Catuaba )

Catuaba bitkisel tedavide uzun bir geçmişi olan bir afrodizyaktır. İnsanlar Caluaba'yı nesiller boyu kullanmıştır ve o Brezilya'da bulunan afrodizyak bitkiler arasında en ünlü olanıdır. Anavatanı Brezilya ve Amazonun belli bölümleri olan Catuaba dünya çapında cinsel iktidarsızlığın, yorgunluğun ve bitkinliğin tedavisinde kullanılan bir merkezi sinir sistemi uyarıcısıdır.

Saw Palmetto Meyvesi ( Serenoa Repens )

Saw Palmetto Maya Kızılderililerinin aşk iksirlerine kattıkları eski bir Amerikan toniğidir. Bütün Avrupa'da iyi huylu prostat genişlemesinin tedavisinde kullanılan terapilerden biri olan saw palmetto aynı zamanda doğal bir afrodizyak olarak da etkilidir. Seks güdüsünü çoğaltmak ve genel olarak üreme organlarının sağlığına yönelik tasarlanmış ilaçların formülünde sıklıkla kullanılır.

Muria Puama Kökü ( Ptychopetalum Olacoides )

Güçlü bir afrodizyak olarak ünlenmiş önem verilen bir cinsel uyarıcıdır. Libidoyu çoğaltmak ve sertleşme bozukluklarının , erken boşalma tedavisinde kullanılmaktadır.

Ginkgo Yaprağı ( Gingko Biloba )

Ginkgo 5000 yıldan beri Çin Bitkisel tedavisinde kullanılmıştır. Ginkgonun beyine kan akışını güçlendirdiği bilinmektedir ki bu da beyini ve merkezi sinir sistemini canlandırabilir. Gingko kan dolaşımına, oksijenasyona iyi gelir ve cinsel fonksiyonu ve ereksiyonunuzun gücünü arttırarak genital bölgedeki kan dolaşımını hızlandırmaktadır.

Çin Ginsengi Kökü ( Panax Ginseng )

Geleneksel olarak genel zafiyeti yenmek ve ekstra enerji için kullanılır. Aynı zamanda afrodizyak etkisi göstermiştir. İktidarsızlık, kısırlık ve erken boşalmanın tedavisinde kullanılır. Vücudu canlandırıp yenilerken tansiyonu dengeler. Sinir dokusunun büyümesine de yardımcı olur. Ginsengin ana maddelerinden biri beyine ve penise kan akışını etkileyen ve kan ve sperm yapabilen ginsenosid'dir. Rus bilim insanları ginsengin hem fiziksel ve mental aktiviteyi uyardığını, hem de atletik performansı arttırdığını ve cinsel bezler üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu göstermişlerdir.

Damiana Yağrağı ( Turnera Diffusa )

Antik çağlardan beri afrodizyak olarak ünlenmiştir. Popülaritesi özellikle Meksika'da yüzyıllar boyunca devam etmiştir. İlk olarak Aztekler tarafından erkek ve kadınlarda cinsel uyarıcı olarak törenlerde kullanılmıştır. Tıbbi kullanımları kısırlık, iktidarsızlık ve cinsel dengesizliklerin tedavisinde kullanılır.

Demirdikeni Meyvesi ( Tribulus Terrestris )

Vücuttaki LH seviyesini arttırarak testosteron düzeyinin artmasına yardımcı olan bir bitkidir. LH ve FSH hormonları kadın ve erkekte hipofiz bezi tarafından üretilirler. Bunlar kadınlarda yumurtalık, erkeklerde erbezleri fonksiyonlarını kontrol ederler. Demirdikeni bu iki hormonun dengelenmesine yardımcı olur. Uzun yıllardır özellikle Hindistan’da kuvvet verici tonik olarak, cinsel fonksiyonların düzenlenmesinde, özellikle kadınlarda yumurtlama, erkeklerde iktidarsızlık ve her iki cinstede cinsel istek arttırıcı olarak kullanılmaktadır. Yakın zamanda fitness, zindelik ve canlılık artıcı özellikleri sporcu, atlet ve vücut geliştiricilerin ilgisini kazanmıştır.

Kayen Meyvesi ( Biber Türü )

Kayen kalbi, kılcal damarları ve sinirleri güçlendirerek kan dolaşımını uyarır. Tıpta asırlardır kullanılan hafif bir ağrı kesicidir.

Losin

Atletler ve performasını arttırmak isteyen kişiler tarafından kullanılır.

1 yorum:

Sertac Kaya dedi ki...

guzel betimleme
http://www.vpillssatis.gen.tr

Yorum Gönder